info@demyol.com +90 (312) 443 04 72 +90 (312) 443 00 72
 
  +90 (312) 443 00 72
Maliye Bakanı Şimşek Vergi Rekortmenlerine Plaket Verdi
Maliye Bakanı Sayın Mehmet Şimşek, bazı toplantı ve ziyaret programlarına katılmak üzere ilimiz Batman’a geldi. Maliye BakanıNI Batman’a gelişlerinde Vali Yılmaz Arslan ve kalabalık bir heyet havaalanında karşıladı.

Maliye Bakanı, defterdarlığın Yeni Kültür Merkezi’nde düzenlediği 2013 Batman Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni’ne katılarak vergi rekortmenlerine plaketlerini verdi.Törene, Maliye Bakanının yanı sıra Vali Yılmaz Arslan, Belediye Başkan Vekili Serhat Temel, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, BATSO Başkanı Osman Nasıroğlu, belediye başkanları, STK temsilcileri ve çok sayıda iş adamı katıldı.

Törende konuşma yapan Maliye Bakanı, Türkiye’de Maliye ve vergi alanında büyük bir değişim ve dönüşüm yaşandığına dikkat çekerken, sinevizyon aracılığıyla katılımcılara ekonomi sunumu yaptı.

Törende, kurumlar vergisi alanında; Demyol İnşaat adına Hüseyin Cahit Öndaş, Fernas İnşaat adına Muktedir Altundiş, Eze İnşaat adına Orhan Sarıoğlu, Met-Gün İnşaat adına Zekeriya Şendur’a plaket verildi.
DİĞER HABERLER